Мікроджет Presto-PS міні спринклер "Парус" 0-260 л/год 0°-180° (36200)
- В наличии
- Код: 36200-Presto-PS
4,88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (96) 040-47-70
Особливості
Мікроджет Presto-PS міні спринклер "Парус" 0-260 л/год 0°-180° (36200) використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 3,5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Перевага та особливість міні спринклера "Парус" - це можливість його використання для підкронового поливу рослин. Розпилення імітує великий туман і максимально наближене до природного зволоження ґрунту і повітря. Застосовується цей вид міні спринклерів як для наземного, так і для підвісного методів поливу на відкритому ґрунті або в теплицях.
Сектор поливу від 0° до 180°. Витрата води за тиску в 1 атмосферу становить від 0 до 260 л/год. Максимальний радіус поливу до 1,2 метра. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер, а мінімально необхідний для роботи спринклера - 0,1 атмосфери.
Мікроджет Presto-PS міні спринклер "Парус" 0-260 л/год 0°-180° (36200) виготовлена з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і хімікатів пластику. При виробництві використовуються тільки первинні матеріали. Дозволяє швидко побудувати нову зрошувальну систему або підключиться до вже наявної. Легке обслуговування та очищення в разі забруднення.
Застосовується для поливу і позакореневого внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в парниках. Оптимально підходить для багаторічних кущів, молодих хвойних дерев, розсади овочевих культур. Так само цей вид крапельниць слугує основою для організації системи зрошення і підживлення квітів і розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і економічність;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поливу;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників;
- Полив розсади на відкритому і закритому ґрунті;
- Полив хвойних рослин;
- Внесення добрив.
Коротка інструкція з монтажу міні спринклерів "Парус":
- Укласти або підвісити гілки сліпої трубки вздовж рядів;
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води: сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з трубою подачі за допомогою стартерів або кранів;
- За необхідності провести розведення трубки за допомогою трійників та кутів;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- Закріпити трубку на землі притискною спицею;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання;
- Виконати отвори діаметром 3 мм у сліпій трубці на необхідній відстані за допомогою діркопробивача;
- Встановити міні спринклери.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | крапельниця мікроджет |
| Материал | Пластик |
| Способ подключения | в отвір 3 мм |
| Рабочее давление | 1 bar |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Min рабочее давление | 0,1 bar |
| Вес | 0,001 кг |
| Об'ємна вага | 0,0006 кг/м? |
| Об `єм | 0,0000025 м? |
| Витрати води | 0-260 л/год |
| Состояние | Новое |
| Кут поливу | 0-180° |
| Одиниця | 1 шт |
| Розмір краплі | туман |
| Радіус поливу | 1,2 м |
- Цена: 4,88 ₴








