

Santehplast Кран кульовий 1" ВВ
- В наявності
- Код: 9088
58,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 116-51-77
Viber- +380 (96) 040-47-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кульовий кран для поліетиленових труб Української компанії Сантехпласт являє собою останні, самі передові розробки в області запірної арматури із пластику для поліетиленових ПНД труб, широко застосовуються в системах питного водопостачання, системах поливу, при будівництві басейнів. За допомогою компресійних муфт (цанги) кран ПНД компресійний легко монтується без застосування яких-небудь пристосувань і знання особливих навичок, а запірний механізм у вигляді пластикового кулі, забезпечує надійну роботу крана на довгі роки. Кульовий кран ПНД не боїться морозів, вода, замерзла в крані взимку, не пошкоджує корпус або інші його частини.
Діаметр - 1"
Тип різьблення - внутрішня внутрішня
Максимально допустимий робочий тиск 1,0 МПа
Температура транспортованої рідини (максимальна) - 45оС
Матеріал - поліетилен
Завод-виготовлювач - Сантехпласт-Україна
Діаметр - 1"
Тип різьблення - внутрішня внутрішня
Максимально допустимий робочий тиск 1,0 МПа
Температура транспортованої рідини (максимальна) - 45оС
Матеріал - поліетилен
Завод-виготовлювач - Сантехпласт-Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Діаметр крана | 1" |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Колір | Чорний |
| Робоче середовище | Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | З різьбою |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Мінімальний робочий тиск | 10 бар |
| Різьба | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,42 ₴



