Кошик
216 відгуків
Все для водопровода, канализации, отопления, сантехники
+380950704870
+380960404770

Американки PPR

1 2 ... 5

Американки не з Америки

     Технології весь час рухаються вперед. Ну здавалося б, що такого сучасного можна придумати для системи водопроводу – звичайні металеві труби, які час від часу починають іржавіти і не пропускатиме воду. Їх замінюють і так по колу. Насправді, в цій галузі також спостерігається значний прогрес. На заміну металевих труб прийшли труби з поліпропілену. Всі власники поліпропіленового водопроводу вже давно оцінили його переваги. На додачу до зовсім нового виду труб створюються і нові аксесуари – більш ергономічні і легкі в монтажі. Один з таких аксесуарів – трубна муфта «американка».

     Американка поліпропіленова – заміна всім відомої контргайки і конусних з'єднань. Американка для поліпропіленових труб – просте в монтажі і надійне в експлуатації з'єднання. Дана конструкція заробила своє місце на ринку завдяки елементарному будовою. Всього чотири складові: прокладка (найчастіше з гуми), гайка і два кінцевика.

Поліпропіленові муфти-американки з зовнішньої/внутрішньої різьби

 

Купити американку можна на нашому сайті "Гідра". Американка бувають двох типів:

  • американки з внутрішньою різьбою;
  • американки з зовнішньою різьбою.

 

     Фото, характеристики і ціни розміщені в каталозі продукції на сторінках інтернет магазину "Гідра"

 

 

Переваги американки PPR.

     Існує ряд переваг над іншими виробами з такою ж функцією, що має муфта роз'ємна американка. Фото даного товару демонструє простоту будови. 

Поліпропіленові американки складаються з трьох частин

Тим не менш, муфта комбінована з ППР надійно виконує свою функцію – дозволяє швидко змонтувати сполучні конструкції поліпропіленових трубопроводів. Вона незамінна при монтажі систем опалення, так як дозволяє легко відключати і підключати радіатори до системи. 

     Купити внутрішню або зовнішню американку буває необхідно, при створенні системи холодного,  гарячого водопостачання або опалення. Завдяки матеріалу, з якого виготовлений даний аксесуар, він вважається універсальним. 

Особливості фітинга американка

     У нас ви знайдете фітинги американка, який представлений в різних розмірах і модифікаціях:

  • під різні діаметри поліпропіленових труб;
  • під різні діаметри різьби;
  • тонкостінні і посилені;
  • білого і сірого кольору. 

 

Американка з зовнішньою різьбою для впаювання в розтруб

 

Існують випадки, коли американка поліпропіленова є єдиним можливим рішенням. Справа в тому, що не завжди є можливість прокручувати труби. А даний фітінг створений таким чином, що при закручуванні гайки відсутня прокручування кінцевиків.  

 

     З усіма необхідними характеристиками ви можете ознайомитися в каталозі на сайті «Гідра». Ми співпрацюємо лише з перевіреними і відомими постачальниками продукції з поліпропілену безпосередньо, тому в нашому онлайн-магазині ви купуєте товар з найкращим співвідношенням ціни і якості.

     Пропонуємо так само перейти на сторінку латунними американками і познайомитися з розділом латунного фітинга.