Кран кульовий Presto-PS на 2 виходи з внутрішньою різзю 3/4 дюйма (4023)
- Немає в наявності
- Код: 4023-Presto-PS
97,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 116-51-77
Viber- +380 (96) 040-47-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Кран кульовий на 2 виходи Presto-PS (4023) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливання з використанням гнучких садових шлангів і дощівників. Дає змогу швидко та надійно приєднати дві гілки поливу до одного джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає великих зусиль. Кран виготовлений із якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та розчинів добрив.
Переваги
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне з'єднання;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | кран для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м^3 |
| Обсяг | 0,0003 м^3 |
| Кількість в упаковці | 15 шт |
| Вид різьби | внутрішня |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 0,064 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,68 ₴



