
Шланг поливальний Presto-PS садовий Метеор діаметр 1 дюйм, довжина 50 м (MT 1 50)
- Немає в наявності
- Код: MT 1 50-Presto-PS
1 562,72 ₴
- +380 (96) 040-47-70
Особливості
Шланг поливальний Presto-PS Метеор (MT 1 50) діаметром 25 мм (1") довжиною 50 метрів виготовляється з порошкового ПВХ стійкого до впливу води, органічних і неорганічних добрив, сонячного світла. Щільний зовнішній шар захищає шланг від механічних ушкоджень і стирання. Проміжний середній шар являє собою міцну армовану оплетку з синтетичної нитки, що вона робить шланг міцним і стійким до пошкодження при тиску води до 4 атмосфер. Внутрішній шар гладкий і не перешкоджає проходженню води всередині шланга, не містить в складі шкідливих домішок свинцю, барію та кадмію.
Шланги Метеор універсальні у використанні. Застосовні для широкого спектру робіт по поливу присадибних ділянках, городах, парників. Добре підходять для подачі технічної води на будівельних майданчиках, для миття автомобілів, мото та вело техніки, садового інструменту, парканів і садових доріжок.
Унікальні риси серії Метеор
Трехслойные армированные поливочные шланги серии Метеор изготовлены на украинском заводе, оснащенном высококачественным турецким оборудованием. Они хорошо зарекомендовали себя среди садоводов и фермеров своей надежностью, прочностью, эластичностью, устойчивостью к воздействию ультрафиолетового излучения. Положительным свойством этих шлангов является возможность их применения в широком диапазоне рабочих температур от + 60 до - 5 °C с сохранением их технических характеристик. Отсутствие в их составе вредных примесей сделает их использование безопасным для растений, человека и домашних животных.
Прочное армирование позволяет сохранять шлангу эластичность при воздействии высокого давления и механических нагрузок. Применение для изготовления высококачественного сырья и материалов позволяет эксплуатировать шланги этой серии до 5 лет без изменения их первоначальных физических свойств.
Преимущества
- Рассчитаны для использования при давлении до 4 атмосфер;
- Стойкие к воздействию ультрафиолета;
- Устойчивы к разрывам и повреждениям;
- Сохраняют гибкость и эластичность в широком диапазоне температур;
- Длительный срок использования.
Применение
- Для полива садов, огородов, теплиц;
- Для мытья авто/мототехники;
- Для миття доріжок, огорож, садового інструменту;
- Подача води в поливальні системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | 3 |
| Довжина | 50 м |
| Товщина стінки | 2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шланг садовий |
| Матеріал | ПВХ |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Метеор |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м^3 |
| Обсяг | 0,09 м^3 |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Внутрішній шар харчової | Немає |
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Наявність армування | армований |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 10,6 кг |
- Ціна: 1 562,72 ₴



