


Шланг поливальний Presto-PS силікон садовий Caramel (синій) діаметр 3/4 дюйма, довжина 20 м (CAR B-3/4 20)
- В наявності
- Код: CAR B-3/4 20-Presto-PS
1 286,04 ₴
- +380 (96) 040-47-70
Особливості
Шланг поливальний Presto-PS Caramel (CAR B-3/4 20) діаметром 19 мм (3/4") довжиною 20 метрів виготовлений з полівінілхлориду високої якості завдяки чому стійкий до дії води, різних видів водорозчинних добрив, до механічних навантажень, стирання, дії прямого сонячного світла. Стінка збільшеної товщини робить шланг стійким до пошкоджень і розриву при тиску до 5 атмосфер. Внутрішня поверхня шланга гладка і не створює перешкоди проходженню рідини, не містить в складі шкідливих для здоров'я і навколишнього середовища домішок.
Шланги Caramel універсальні у своєму застосуванні, вони однаково добре підходять як для поливу, так і для транспортування питної води.
Унікальні риси серії Caramel
Одношарові шланги серії Caramel виготовлені на українському заводі, оснащеному високоякісним турецьким обладнанням. Відмінно зарекомендували себе співвідношенням своєї ціни і надійності. Вони міцні, еластичні, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, використовуються в широкому діапазоні робочих температур від + 60 до - 5 °C без зміни своїх початкових технічних характеристик. Відсутність у складі шкідливих хімічних домішок робить їх застосування екологічно безпечним.
Використання для виготовлення тільки якісної сировини і матеріалів користуватися шлангами цієї серії досить тривалий час, строк служби до 5 років.
Переваги
- Рекомендовані для питної води;
- Використовуються при тиску до 6 атмосфер;
- Не руйнуються під дією ультрафіолету;
- Стійкі до розривів і пошкоджень;
- Зберігають гнучкість і еластичність в широкому діапазоні температур;
- Тривалий термін експлуатації.
Застосування
- Для зрошення саду/городу/теплиць;
- Для миття автомобілів/мототехніки;
- Для миття доріжок, огорож, садового інвентарю;
- Транспортування питної води;
- Подача води в поливальні системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | 1 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішній шар харчової | Так |
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність армування | не армований |
| Обсяг | 0,025 м^3 |
| Об'ємна вага | 6,25 кг/м^3 |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Серія | Caramel |
| Тип | шланг садовий |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
- Ціна: 1 286,04 ₴



